PrihlásenieHome
Prihlásenie sa na demo verziu JISCD PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Utorok, 21 Jún 2016 14:38

 Autoškoly majú možnosť zaregistrovať sa a vyskúšať si DEMO verziu JISCD.

Prvé testovacie okno začína pre prvých prihlásených používateľov od 06. 07. 2016.

Ďalej bude pokračovať podľa rezervovaných termínov jednotlivých záujemcov. 

Prosím kliknite na link  https://www.jiscd.sk/autoskoly/DEMO/.

 
SKVZA informuje PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Štvrtok, 09 Jún 2016 10:03

 

Dňom 01. 07. 2016 spustí spoločnosť Tempest, a. s., DEMO VERZIU jednotného informačného systému v cestnej doprave - JISCD. V snahe pomôcť členskej základni, sme zriadili 20 stredísk (viď zoznam stredísk), kde si môžete na základe dohody s danou autoškolou vyskúšať a prekonzultovať s vyškolenými pracovníkmi,  ako systém JISCD funguje v praxi. Všetky informácie budeme postupne zverejňovať na web stránke a aj v časopise Autoškolák.

 
OZ Záleží nám hľadá partnerské autoškoly pre charitatívny projekt PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Utorok, 07 Jún 2016 08:56

zalezinamObčianske združenie Záleží nám v spolupráci so slovenskými automobilkami a ich nadáciami realizujú projekt s názvom „Vodičské preukazy pre deti z detských domovov“. Cieľom projektu je zabezpečiť mladým dospelým z detských domovov vodičský preukaz a s ním aj väčšiu šancu nájsť si po odchode z detského domova lepšiu a kvalifikovanejšiu prácu.

Do projektu sa prihlásilo až 250 detí zo štátnych i súkromných detských domovov z celého Slovenska. Financovanie projektu však umožňuje zabezpečiť vodičský kurz len približne stovke prihlásených. Vzhľadom na to, že sa snažíme pomôcť čo najväčšiemu počtu detí, hľadáme partnerské autoškoly, ktoré by boli ochotné poskytnúť deťom vodičský kurz za zvýhodnených podmienok.

Ak ste zodpovedná autoškola a chcete pomôcť, napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Dokážte, že aj Vám záleží na budúcnosti detí z detských domovov a staňte sa partnerom zmysluplného projektu.

Bližšie informácie o našom občianskom združení nájdete na www.zalezinam.sk a na stránke projektu www.vodicskepreukazy.sk.

 
Registre pre schválené identifikačné zariadenia PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Piatok, 27 Máj 2016 19:09

Na portáli https://www.jiscd.sk bol v záložke „Registre“ pridaný register pre schválené identifikačné zariadenia výcvikového vozidla a schválené identifikačné zariadenia učebne a trenažéra (viď linky pod textom). V tomto registri sú uvedené základné informácie o schválených identifikačných zariadeniach, vrátane kontaktov na webové sídla držiteľov jednotlivých osvedčení.  Tento register bude priebežne aktualizovaný na základe osvedčení o schválení technickej spôsobilosti identifikačných zariadení, ktoré vydáva Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.

Odkaz na tento register:

 

 

 
EKOŠOFÉROVANIE PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Solárová Katarína   
Piatok, 15 Apríl 2016 07:29

Vážení autoškoláci.

 

SKVZA robí prieskum medzi inštruktormi autoškôl ohľadom záujmu o kurz EKOŠOFÉROVANIA.

Prosím napíšte v prípade záujmu o kurz EKOŠOFEROVANIA žiadosť na Úrad komory emailom.

Podľa počtu predbežného záujmu o kurz budeme plánovať otvorenie kurzov. 

 
Návrh vyhlášky MDVaRR SR, ktorou sa vykonáva zákon č. 280/2006 Z. z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Streda, 18 November 2015 18:52

 

Na portáli právnych predpisov je zverejnený návrh vyhlášky Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky, ktorou sa vykonáva zákon č. 280/2006 Z. z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov.

Návrh vyhlášky nájdete tu: https://lt.justice.gov.sk/Material/MaterialWorkflow.aspx?instEID=-1&matEID=8743&langEID=1

 
Návrh vyhlášky MDVaRR SR, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška č. 349/2005 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon č. 93/2005 Z. z. o autoškolách PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Streda, 18 November 2015 18:46

Na portáli právnych predpisov je zverejnený návrh vyhlášky Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky č. 349/2005 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon č. 93/2005 Z. z. o autoškolách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení vyhlášky č. 259/2012 Z.z.

Návrh nájdete tu:https://lt.justice.gov.sk/Material/MaterialWorkflow.aspx?instEID=-1&matEID=8746&langEID=1

 

 

 
Akreditované školenie - Nakladanie a upevňovanie nákladu v cestnej doprave (ďalší termín) PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Pondelok, 28 September 2015 17:38

Žilinská univerzita ponúka ĎALŠÍ TERMÍN akreditovaného školenia "Nakladanie a upevňovanie nákladu v cestnej doprave". Informácie nájdete na internetovej stránke ministerstva v časti štátny dopravný úrad: http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=65711 alebo v tomto dokumente.

 
« ZačiatokPredošlý12345678910NasledujúcaKoniec »

Strana 9 z 13

Zmluvný partner

logo_Jurik.jpg

Zmluvný partner

struharnansky.jpg

Zmluvný partner

sabia2.jpg

Zmluvný partner

banner.jpg

Kto je online

 23 hostia/hostí a 1 člen prítomný


(c) Slovenská komora výcvikových zariadení autoškôl 2012-2020


Webstránka bola vytvorená redakčným systémom Joomla!.