Prihlásenie

Home Inzercia PONUKA PRÁCE
PONUKA PRÁCE PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Solárová Katarína
Utorok, 26 September 2017 09:15

RM JET, spol. s r. o. príjme inštruktora autoškoly.

Náplň práce: Výcvik a príprava účastníkov na skúšku odbornej spôsobilosti na vydanie

oprávnenia viesť motorové vozidlá skupiny A a B.

Miesto výkonu práce: Trnava

Ponúkaný plat: 6 EUR za 45 min. pre skupiny A

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: živnosť

Požiadavky na uchádzača: Platný preukaz inštruktora autoškoly - oprávnenie vyučovať sk. A a B,

                                        pedagogické schopnosti, príjemné a empatické vystupovanie

Ponúkame: V prípade potreby zabezpečíme  ubytovanie

Bližšie informácie: Martin Šmičko 0905 648 380, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Zmluvný partner

logo_Jurik.jpg

struharnansky.jpg

sabia2.jpg

banner.jpg

(c) Slovenská komora výcvikových zariadení autoškôl 2012-2017

Webstránka bola vytvorená redakčným systémom Joomla!.